• Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Historia" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Stosunki Międzynarodowe" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Archeologia" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Media i Cywilizacja" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Studia nad Wojną i Wojskowością" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

RizVN Login

        Zaloguj się do IHiSM

OH - lista zakwalifikowanych

OLIMPIADA HISTORYCZNA 2017/2018

 

Lista osób zakwalifikowanych do eliminacji ustnych etapu okręgowego

 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

  1.  

Bartosik Krzysztof

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Brzozowska Dorota

ZSO w Kołobrzegu I LO

  1.  

Bzdel Hubert

I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinku

  1.  

Chawryło Michał

Zespół Szkół Ogólnokształcących, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Ciechanowicz Andrzej

Zespół Szkół Ogólnokształcących, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Danilewicz Mateusz Hubert

Gimnazjum nr 6 w Koszalinie

  1.  

Dołęgowski Mikołaj

Zespół Szkół Ogólnokształcących, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Górny Szymon

II Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

  1.  

Greczuk Jan

Zespół Szkół Ogólnokształcących, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Herman Mateusz

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Juszczyk Adrianna

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Kasprzak Szymon

Zespół Szkół Ogólnokształcących, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Klik Bartosz

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Klucewicz Maciej

Zespół Szkół nr 1 w Szczecinku

  1.  

Królikowski Bartosz

XIV Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Krych Mateusz

VI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Kurczyński Filip

Zespół Szkół Ogólnokształcących, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Łodygowski Marcel

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Matusiak Piotr

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Mleczko Patryk

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Pastucha Tymon

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Paszyński Kacper

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Pawluk Igor

I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Pawłowski Natan

V Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Piotrowski Krzysztof

II Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

  1.  

Piwudzka Matylda

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Przylecka Maria

Zespół Szkół Ogólnokształcących, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Ryszkiewicz Artur

Zespół Szkół Ogólnokształcących, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Sadowski Adam

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Siarnik Rafał

ZSO w Kołobrzegu I LO

  1.  

Starkowska Agata

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

  1.  

Stawarz Karolina

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Szczepaniak Mateusz

Zespół Szkół Ogólnokształcących, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Szymborski Marcel

VI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Śmiłowski Marcel

I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Tomkowicz Patryk

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Woltman Bartosz

Zespół Szkół Ogólnokształcących, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Zdrojewski Tomasz

IX Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

 

 

Eliminacje ustne odbędą się 30 stycznia 2018 r. (wtorek) w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych US, ul. Krakowska 71-79.

 

Szczegółowe informacje o godzinie rozpoczęcia eliminacji oraz salach, w których będą pracowały komisje zostaną podane w najbliższy piątek.

 

Informacje o ocenach z prac pisemnych zostaną przesłane do szkół drogą meilową.