• Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Historia" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Stosunki Międzynarodowe" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Archeologia" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Media i Cywilizacja" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Studia nad Wojną i Wojskowością" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

RizVN Login

        Zaloguj się do IHiSM

Lista zakwalifikowanych do etapu okręgowego Olimpiady dla gimnazjalistów

Lista osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych I Olimpiady Historycznej dla gimnazjalistów

 

Eliminacje zostaną przeprowadzone w sobotę, 10 grudnia w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Krakowska 71-79. Rozpoczęcie o godz. 10.30 w sali 134.

 

  1. Mateusz Piotr Błachowiak, Gimnazjum nr 46, Szczecin
  2. Elwira Amanda Cydzik, Gimnazjum nr 20, Szczecin
  3. Daniel Gaweł, Gimnazjum nr 18, Szczecin
  4. Gabriel Gorczak, Gimnazjum nr 18, Szczecin
  5. Szymon Górny, Katolickie Gimnazjum, Koszalin
  6. Kacper Grabowski, Gimnazjum nr 16, Szczecin
  7. Aleksander Tadeusz Hus, Gimnazjum nr 14, Szczecin
  8. Julia Iskrzycka, Zespół Szkół w Karlinie
  9. Jacek Jurczyk, Gimnazjum nr 18, Szczecin
  10. Maria Julia Krajewska, Gimnazjum nr 16, Szczecin
  11. Michał Jan Kwasigroch, Gimnazjum nr 32, Szczecin
  12. Filip Łykowski, Gimnazjum przy I Prywatnym LO, Szczecin
  13. Marcin Makuch, Gimnazjum nr 7, Koszalin
  14. Justyna Moszyńska, Gimnazjum nr 11, Koszalin
  15. Michał Piotrowski, Gimnazjum nr 7, Szczecin
  16. Piotr Prabucki, Gimnazjum nr 32, Szczecin
  17. Oliwia Stachowska, Zespół Szkół w Karlinie
  18. Jakub Surdel, Zespół Szkół nr 4, Kopnica
  19. Tytus Sztyma, Gimnazjum nr 11, Koszalin
  20. Joachim Welk, Gimnazjum nr 18, Szczecin
  21. Łukasz Wodnicki, Gimnazjum nr 16, Szczecin
  22. Paulina Zapotoczna, Gimnazjum nr 46, Szczecin
  23. Alicja Dominika Zielińska, Gimnazjum nr 16, Szczecin