• Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Historia" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Stosunki Międzynarodowe" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Archeologia" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Media i Cywilizacja" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Studia nad Wojną i Wojskowością" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

RizVN Login

        Zaloguj się do IHiSM

42. Olimpiada-wyniki etapu pisemnego

Wyniki etapu pisemnego eliminacji okręgowych 42 Olimpiady Historycznej

Szanowni Państwo,

do etapu ustnego eliminacji okręgowych 42 Olimpiady Historycznej zostały zakwalifikowane następujące osoby:

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła - miejscowość

  1.  

Bagiński Alan

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świdwinie

  1.  

Burtowy Paulina

Liceum Ogólnokształcące w Kołobrzegu

  1.  

Chliszcz Judyta

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Dołęgowski Mikołaj

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Gliwny Karol

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Gradek Przemysław

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Janiczak Błażej

I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinku

  1.  

Jaskuła Szymon

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Kreja Zofia

Liceum Ogólnokształcące w Kołobrzegu

  1.  

Majewski Alan

II Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

  1.  

Matysiak Agata

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Namieciński Bartosz

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie

  1.  

Nowicki Sławomir

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie

  1.  

Pawłowski Natan

V Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Pepliński Damian

X Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Piecyk Katarzyna

Liceum Ogólnokształcące w Kołobrzegu

  1.  

Popik Hanna

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Przytocka Martyna

I Liceum Ogólnokształcące w Kołobrzegu

  1.  

Rabenda Bartosz

VI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Sas Kimberly

Liceum Ogólnokształcące w Świnoujściu

  1.  

Skiba Mateusz

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Słowik Adrianna

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Sobkowicz Hubert

IX Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Sokołowski Dominik

II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Tokarz Michał

I Liceum Ogólnokształcące w Kołobrzegu

  1.  

Tyborski Kacper

Zespół Szkół w Karlinie

  1.  

Ukleja Agata

I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

  1.  

Wojtczak Igor

Liceum Ogólnokształcące w Drawsku Pomorskim

  1.  

Wróblewski Jakub

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  1.  

Żemier Dominika

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Szczecinie

 Informacje o wynikach można uzyskać telefonicznie (501237060) lub mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Eliminacje ustne odbędą się 15 stycznia 2016 r. (piątek) w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych US, ul. Krakowska 71-79. Początek eliminacji o godz. 9.00 – uczestnicy ze Szczecina, ok. godz. 11.00 – uczestnicy spoza Szczecina.

Uwaga! Będą pracowały dwie komisje – prosimy zwracać uwagę na listy.

 

Zgodnie z Regulaminem OH, uczestnicy będą odpowiadać na trzy pytania –z wybranej epoki, z zakresu wiadomości objętych Podstawą programową (zakres rozszerzony) i z wybranych 5 lektur (prosimy przygotować listę lektur na kartce).