• Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Historia" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Stosunki Międzynarodowe" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Archeologia" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Media i Cywilizacja" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Studia nad Wojną i Wojskowością" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

RizVN Login

        Zaloguj się do IHiSM

Lista uczniów zakwalifikowanych do okręgowego etapu Olimpiady

Lista osób zakwalifikowanych do części ustnej eliminacji okręgowych 41. Olimpiady Historycznej

16 stycznia 2015 r.

Eliminacje zostaną przeprowadzone przez dwie komisje (prosimy wchodzić wg listy).

 

L.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

Sala

Godz. 9.00

  1.  

Popik Hanna

KLO Szczecin

067

  1.  

Słowik Adrianna

KLO Szczecin

067

  1.  

Sokołowski Dominik

II LO Szczecin

067

  1.  

Kurek Adam

ZSEE Szczecin

067

  1.  

Gawlik Bartosz

ZS Police

067

  1.  

Młynarski Jakub

XIII LO Szczecin

068

  1.  

Weiss Claudia

XIII LO Szczecin

068

  1.  

Gliwny Karol

XIII LO Szczecin

068

  1.  

Szarapanowska Aleksandra

XIII LO Szczecin

068

  1.  

Sitarski Maksymilian

XIII LO Szczecin

068

Godz. 10.30

  1.  

Jankowski Błażej

I LO Szczecinek

067

  1.  

Bonalska Zuzanna

LO Białogard

067

  1.  

Retkowski Bartosz

II LO Koszalin

067

  1.  

Święs Maciej

II LO Koszalin

067

  1.  

Osuch Joanna

I LO Szczecinek

067

  1.  

Wiśniewski Marek

II LO Koszalin

067

  1.  

Silwon Paweł

II LO Koszalin

067

  1.  

Jędrowski Łukasz

ZS 1 Wałcz

067

  1.  

Belka Edyta

VI LO Koszalin

068

  1.  

Jermak Anna

I LO Koszalin

068

  1.  

Grabowiecki Seweryn

I LO Koszalin

068

  1.  

Ukleja Agata

I LO Koszalin

068

  1.  

Jarczewska Katarzyna

I LO Koszalin

068

  1.  

Boguski Bartłomiej

I LO Koszalin

068

  1.  

Suchanowski Łukasz

ZS w Sławnie

068

Ok. godz. 13.30 przewidywane jest uroczyste podsumowanie eliminacji oraz wręczenie dyplomów

 

Serdecznie gratulujemy!