• Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Historia" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Stosunki Międzynarodowe" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Archeologia" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Media i Cywilizacja" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

  • Zobacz więcej

    Studia na kierunku "Studia nad Wojną i Wojskowością" w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych

RizVN Login

        Zaloguj się do IHiSM

Wyniki Olimpiady Historycznej (eliminacje szkolne)

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW XXXVII OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

 

Drodzy Uczestnicy! Szanowni Opiekunowie!

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych

eliminacjach szkolnych Olimpiady Historycznej!

 

Uczestników Olimpiady, którzy zgodnie z regulaminem otrzymali minimum 42 punkty z pracy pisemnej zapraszamy na pisemną część eliminacji okręgowych, które odbędą się 8 stycznia 2011 r. o godzinie 10.00 w budynku Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych US, ul. Krakowska 71-79 w Szczecinie – I piętro.

W czasie trwania eliminacji pisemnych nauczycieli i opiekunów zapraszamy na spotkanie przy kawie w sali 065.

 

 

Wyniki eliminacji szkolnych 37 Olimpiady Historycznej

 

Do etapu pisemnego eliminacji szkolnych XXXVII Olimpiady Historycznej zostało zgłoszonych 153 prace. Do udziału w eliminacjach okręgowych Komisja Okręgowa Olimpiady Historycznej w Szczecinie zakwalifikowała 52 osoby, które uzyskały minimum 42 punkty z pracy pisemnej:

           

 

* brak kodu oznacza, że na pracy było podane nazwisko uczestnika

L.p.

Nazwisko i imię

Kod

Szkoła

  1.  

Burczyńska Jagoda

A 7

Koszalin II LO

  1.  

Cieniewski Szymon

2

Szczecin LO 2

  1.  

Dybowska Paula

E

Szczecinek I LO

  1.  

Głowacki Kacper

4

Szczecin LO 13

  1.  

Grabarczyk Mateusz

12

Szczecin LO 13

  1.  

Gryczka Katarzyna

X

Kołobrzeg ZSO

  1.  

Guzikowski Jakub

15

Szczecin LO 13

  1.  

Jachymiak Marta

E 5

Koszalin II LO

  1.  

Jadwiżyc Marcin

B

Szczecinek I LO

  1.  

Jagodziński Michał

8 J

Koszalin I LO

  1.  

Jakimiec Bartosz

1

Szczecin LO 2

  1.  

Janowicz Michał

10

Szczecin LO 2

  1.  

Kaciniel Adriana

A 12

Koszalin II LO

  1.  

Kaleta Łukasz

1

Kamień Pomorski

  1.  

Karp Jacek

III 15

Szczecin, LO 9

  1.  

Klimczak Mateusz

5

Szczecin LO 13

  1.  

Komorowski Kacper

13

Szczecin LO 13

  1.  

Kowalski Krystian

5

Szczecin LO 2

  1.  

Lesiak Bartosz

3/II

Wałcz

  1.  

Łysakowska Agata

8

Szczecin LO 2

  1.  

Maciulewicz Alicja

E7

Koszalin II LO

  1.  

Mądraszewski Szymon

3

Szczecin LO 2

  1.  

Mikołajczyk Bartosz

C2

Koszalin II LO

  1.  

Minda Małgorzata

 

Nowogard, ZSO 2

  1.  

Nierzwicki Maciej

B 6

Koszalin II LO

  1.  

Niewiadomski Igor

8

Szczecin LO 13

  1.  

Nowak Aleksandra

B1

Koszalin II LO

  1.  

Nowosad Joanna

6

Szczecin LO 2

  1.  

Osiów Dawid

1

Biały Bór, ZS

  1.  

Pacholski Bartosz

9

Szczecin LO 13

  1.  

Patek Ewelina

II

Kołobrzeg ZSO

  1.  

Pawelczak Jakub

2

Szczecin LO 13

  1.  

Pers Paulina

IX

Kołobrzeg ZSO

  1.  

Piecyk Arkadiusz

2koł

Kołobrzeg II LO

  1.  

Pieróg Milena

A1

Szczecin LO 12

  1.  

Pieszko Łukasz

ŁP/02

Szczecin, KLO

  1.  

Płóciennik Wojciech

F3

Koszalin II LO

  1.  

Popow Szymon

3

Szczecin LO 13

  1.  

Raczak Bogumił

ZSBo1

Szczecin, ZSBud.

  1.  

Rafałko Milena

VIII

Kołobrzeg ZSO

  1.  

Sanocki Sebastian

V

Kołobrzeg ZSO

  1.  

Smoleńska Agnieszka

C9

Koszalin II LO

  1.  

Stanilewicz Konrad

A

Szczecinek I LO

  1.  

Suchanecki Przemysław

SZb

Szczecin LO 4

  1.  

Synowicz Maciej

16

Szczecin LO 13

  1.  

Szulc Maciej

Ma/04

Szczecin KLO

  1.  

Szymański Robert

7

Szczecin LO 2

  1.  

Świeżewska Karolina

D 10

Koszalin II LO

  1.  

Wilczyński Zbigniew

sagez

Szczecin LO 4

  1.  

Wiszniewski Brajan

6W

Koszalin I LO

  1.  

Wiśniewski Adam

4

Szczecin LO 2

  1.  

Witek Łukasz

2

Biały Bór LO 1

 

 

 

Przewodniczący Komitet Okręgowego

Olimpiady Historycznej w Szczecinie

dr hab. prof. US Adam Makowski

 

Informacji na temat etapu okręgowego Olimpiady udziela dr Małgorzata Machałek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.